Fryzury ślubne

Zaraz po sukni ślubnej, to właśnie fryzura stanowi największy problem wśród przyszłych panien młodych. Jaką fryzurę dobrać do sukienki? Co będzie modne w nadchodzącym sezonie? Przeczytajcie nasze porady, a znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

 

Romantyczne fale - jest to bardzo modna fryzura na sezon 2016. Fale będą pasowały do lekkich i zwiewnych sukienek. Skręt fal powinien być łagodny, aby nie uzyskać efektu "baranka". Do takiej fryzury można dopasować różne ozdoby - pasować będzie romantyczny welon, czy kwiaty, jednak odradzamy wpinanie ciężkich ozdób, np. z kamienia, czy zakładanie toczka.


bride-985430_1280

 

Upięte w kok - kok jest fryzurą elegancką, więc do takich sukienek będzie pasował. Szczególnie modne w najbliższym sezonie będą koki upięte tuż nad karkiem. Jednak wciąż nie wychodzą z mody gładkie bardzo eleganckie upięcia.bride-997604_1280

 

Warkocze - wciąż modne są różnego rodzaju plecenia. Będą one pasowały do romantycznych sukienek, które są nieco mniej zobowiązujące. W kwestii warkoczy mamy bardzo szerokie możliwości - tutaj ogranicza nas jedynie fantazja.


hair-791295_1280 (1)

 

Ozdoby we włosach

Welon - co prawda rezygnuje z niego coraz więcej panien młodych, jednak są sukienki, dla których będzie stanowił uzupełnienie całości. Szczególnie będzie pasował do rozpuszczonych włosów i delikatnych fal.

life-863708_640

Kapelusz - kapelusze to bardzo oryginalna ozdoba, jednak dobierz go do prostej sukienki, aby nie wywołać efektu przepychu. Kapelusze proponowane są wysokim i szczupłym pannom młodym.

marriage-598314_1280

 

Kwiaty - kwiaty we włosach mogą nadać całości romantyczny, lekki charakter. Kwiaty pasują zarówno do upięć, jak również do rozpuszczonych włosów. Mogą stanowić świetną alternatywę dla tradycyjnego welonu.

wedding-792107_1280

Serwis wspierają